Dotacje

W naszej fundacji bardzo często osoby niepełnosprawne dostają wszelkiego rodzaju dotacje, park maszynowy Jelenia Góra które mają przeznaczyć na rehabilitację czy turnus rehabilitacyjny. Jest to bardzo ważne, ponieważ istnieje wiele osób, które z własnych funduszy nigdy nie nazbierają odpowiedniej kwoty, gdyż mają zbyt mało funduszy.Kraków serwis klimatyzacji Dlatego dofinansowanie od nas oraz nazbieranie jakiejś kwoty z 1% podatku czy dotacji przekazywanych na subkonto, daje już spore możliwości do wyjazdu, który będzie z korzyścią i dla osoby chorej i dla jej opiekuna.

My wiemy, jak ważne są takie wyjazdy, dlatego jeśli nawet sami nie możemy przeznaczyć kwoty na wyjazd danej osoby, wówczas pomagamy w uzyskaniu dotacji z PFRON, która będzie ogromną ulgą dla poszczególnych osób.