Turnusy rehabilitacyjne

Wiele osób poszukuje możliwości wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne. Jest to bowiem jeden ze sposobów intensywnej rehabilitacji a przy okazji skorzystanie z wyjazdu jako wycieczka dla osoby niepełnosprawnej oraz opiekuna. Jest to bardzo ważne, ponieważ podczas turnusu bardzo wiele ćwiczeń jest wykonywanych, których nie wykonamy podczas codziennych ćwiczeń, gdyż są dość kosztowne lub trudno się do nich dostać. Turnusy to tak naprawdę bardzo intensywna rehabilitacja oraz urlop, który jest potrzebny zarówno osobom niepełnosprawnym jak i ich opiekunom. Nasza fundacja pomaga bardzo często w uzyskaniu dotacji do takiego wyjazdu.

Są także takie wyjazdy opłacane z pieniędzy fundacji, ponieważ rozumiemy, że nie wszystkich stać na wyjazdy i nie wszyscy mają możliwość reklamowania 1%podatku, z którego można byłoby nazbierać odpowiednią kwotę.