turnusy rehabilitacyjne nad morzem-7 dniowe

Zrobili wszystko, co mieli do zrobienia wydawało się, nikt nie zauważył. Zauważyłem ich bohaterski wysiłek, ale nie zrobił mi’t zawsze uznanie ich za to. Wyssałeś energię ze mnie czasami. Miałem do czynienia z wami inaczej niż mój mąż. Prawie spowodowało rozwód, ale doszedłem do moich zmysłów. Wierzcie lub nie, zdając sobie sprawę, że jestem bezsilna nad wami jest, gdy udało mi się przesunąć do przodu. mogę’t dłużej z tobą walczyć. wygrałem’t dłużej z tobą walczyć.

Mój syn znalazł NA i to uratowało mu życie. Teraz czuje się normalnie. Nauczył się, jak można ją wymienić. Program 12 Krok jest większy silniejszy od ciebie. Często zastanawiam się, dlaczego nie robi cały świat’t wykonaj następujące czynności. Mój syn idzie do codziennych spotkań spotyka się ze swoim terapeutą raz w tygodniu. Jesteś wciąż obecny, zawsze będzie, ale WIEDZA = moc. Mówi o sobie czyta książki o tobie, pracuje jego 12 Kroków. Siła uzależnienia jest potężny, ale siła ożywienia jest mocniejszy…..

Uświadamia sobie, choć nie używa narkotyków, wielu takich samych zachowań nadal istnieją. Zamiast krytykuje innych, bierze swój inwentarz moralny. On skupia się na jego wady charakteru i zadośćuczynić tych, których skrzywdził, gdy jest gotowy. Wie podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku. To pierwszy krok jest najtrudniejszy. Zdając sobie sprawę, twoje życie jest niewykonalna jest początek, potężny początek. Czyje życie ISN’t niewykonalna w pewnym momencie? Każdy krok, który jest wam zabrane, będzie trochę łatwiej. Gdyby mógł po prostu biec tak szybko, jak to możliwe od ciebie, byłoby łatwiej. Ten ISN’T a sprint, to’s przez całe życie Marathon. Jest to proces, bardzo długi trudny proces. Życie jest postęp nie perfekcja. On dobrze wie, może spowodować nawrót choroby, podczas gdy on wychodzi z ciebie.
Wpis zawdzięczamy