turnusy rehabilitacyjne busko zdroj

turnusy rehabilitacyjne busko zdroj

Chcesz napisać powieść Easy Way

Moja najnowsza powieść została wylegiwanie się na moim komputerze przez wiele miesięcy. Mam tysiąc wymówek nie kończąc go: zbyt zajęty innymi starań, pisarza bloku, mój główny bohater nie ruszy, mój kot potrzebuje pokarmu. Och, tak, mam mnóstwo uzasadnionych powodów, dla którego nie kończąc moją trzecią powieść w moim Amos Grant serii tajemnicy. Czuję się zły na siebie. Ale znowu, nie chcę, mój kot głodować. Martwy kot w domu jest zła dla własnej muzy.

Więc nakarmić kota i zacząć kartkować łatwy sposób napisać powieść Rob Parnell. Jest to e-book, który przykuł moją uwagę.

"Jeśli jesteś w miarę dobrze wykształcony, a nawet jeśli nie, to wszystko, czego potrzeba do napisania trwałą powieść długości kawałek fikcji jest w tobie. Jesteś już posiadają talent i umiejętności niezbędne. Wszystko co musisz zrobić, to dostęp do nich."

W ten sposób Rob Parnell, założyciel łatwy sposób pisać, rozpoczyna swój 179-stronicowy informacyjny e-book. Korzystanie z psychologii i motywacji rady, Parnell poprowadzi Cię przez jego unikalnego procesu. Więcej niż mnich zen ścisłą nauczyciela pisania, spędza znaczną część swojej książce nauczanie medytacji i technik wizualizacji.

Niektórzy mogą znaleźć jego holistyczne podejście nieco dziwne. Ale traktowanie całego człowieka, z uwzględnieniem swoich psychicznych i społecznych czynników, jak i fizyczną czynność pisania, przykuł moją uwagę. To różni się od setek innych książek pisaniu ja siedząc na moich półkach. To wzbudziło moją muzę na nowy sposób pisania powieści. Jeśli czytałem e-book Parnell przed zmagałem się przez moje własne sześciu powieści, wierzę, że cały proces byłby mniej bolesny.

Co Rob Parnell robi to przygotować się do pisania zanim on pokazuje jak napisać powieść w ciągu 30 dni. (Może powinien nazwali jego książce "The szybki sposób napisać powieść").
Wpis zawdzięczamy