turnusy rehabilitacyjne dla dzieci nad morzem

turnusy rehabilitacyjne dla dzieci nad morzem

W każdym razie, byłem zaintrygowany jego systemie. I, przede wszystkim, cieszył się oddanie do odpoczynku niektóre mity o pisaniu powieści.

Na przykład, wskazuje on, że cała sztuka (pisanie w zestawie) jest subiektywna. "Nie ma absolutnie żadnego powodu, aby wierzyć, że to, co tworzysz jest mniej dziełem sztuki niż cokolwiek innego", pisze. "Jeśli uważasz, że książka będzie dziełem sztuki, to jest dokładnie to, co to jest. Kropka."

Musisz mieć "oryginalny pomysł" to kolejna fraza Ci dużo o usłyszeć. Ale Parnell wskazuje, że co te know-it-alls naprawdę oznacza to, że należy napisać coś "znacząco inny." Nie ma czegoś takiego jak oryginalny pomysł. Znalazłem to, gdy w 1973 roku wyszedłem z moim "oryginalnego" magazynu wspomnień wczorajsza Magazette. Unbeknown mi, inni mieli ten sam pomysł "oryginał" w tym samym dokładnie czasie. Ale nadal powiedzieć, że wyszedł z nim w pierwszej kolejności. 🙂

Oto kolejny przykład: W 1970 roku, ja ukuł "oryginał" powiedzenie "Zawsze spodziewaj się niespodziewanego". Ale najśmieszniejsze jest to, że od tego czasu musi Słyszałem moja same "oryginalne" ekspresja powtarzane milion razy lub więcej. Jednym z bardziej oryginalny pomysł myślałem, że w późnych latach 70-tych było napisanie kolumnę "Oddball News" przedmiotów, które robiłem przez kilka lat. Teraz widzę, że jest bardzo podobna kolumna nazywa News of the Weird który jest obecnie konsorcjalnych w setkach gazet.

Więc proszę mi wierzyć i Rob Parnell, kiedy mówimy: "Nie trać czasu bolesne i próbując wymyślić jakiś oryginalny pomysł na książki. Nawet nie próbuj. Wystarczy umieścić twist na starym pomyśle."

Parnell zaleca pisząc szybko. "Jeśli spróbujesz użyć świadomego logicznego stronę swojego umysłu napisać, musisz wziąć na zawsze", stwierdza. "Niech twoje palce pisać lub wp wtopki gwintowane insertyisać się automatycznie." Innymi słowy, radzi, użyj podświadomości napisać, że wielka powieść.

Wpis zawdzięczamy czarne rękawiczki nitrylowe