Rehabilitacja

W obecnym czasie coraz częściej ludzie przestają udawać, że dzieci ich są chore, tylko solidnie biorą się za rehabilitację.

Jest to doskonały sposób, ponieważ faktycznie w taki sposób damy możliwość rozwoju danej osoby, ponieważ osoba niepełnosprawna również ma prawo do zwykłego życia a nie będzie takiej możliwości, jeśli osoba chora nie będzie właściwie rehabilitowana.

W wielu miejscach rehabilitacja jest niemal w ogóle niedostępna, dlatego nasza fundacja stara się mieć placówki w przeróżnych miejscach.

Wiemy bowiem doskonale, że bez rehabilitacji osoba chora nie ma żadnych szans na zwyczajne życie.

Nawet jeśli nie ma takiego samego życia jak osoby zdrowe, to i tak z odpowiednią rehabilitacją jest szansa na w miarę normalne życie jest coraz większa i coraz bardziej realna. Nasza fundacja zajmuje się zatrudnianiem oraz organizowaniem rehabilitacji, ponieważ wiemy doskonale jak ważne jest żeby osoba niepełnosprawna miała regularne ćwiczenia, które spowodują poprawienie zdrowia chorej osoby.