Dotacje

W naszej fundacji bardzo często osoby niepełnosprawne dostają wszelkiego rodzaju dotacje, które mają przeznaczyć na rehabilitację czy turnus rehabilitacyjny. Jest to bardzo ważne, ponieważ istnieje wiele osób, które z własnych funduszy nigdy nie nazbierają odpowiedniej kwoty, gdyż mają zbyt mało funduszy. Dlatego dofinansowanie od nas oraz nazbieranie jakiejś kwoty z 1% podatku czy dotacji przekazywanych na subkonto, daje już spore możliwości do wyjazdu, który będzie z korzyścią i dla osoby chorej i dla jej opiekuna.

My wiemy, jak ważne są takie wyjazdy, dlatego jeśli nawet sami nie możemy przeznaczyć kwoty na wyjazd danej osoby, wówczas pomagamy w uzyskaniu dotacji z PFRON, która będzie ogromną ulgą dla poszczególnych osób.